Muži v první přípravě remizovali na půdě Heřmanic

Remízu 2:2 na hřišti účastníka krajského přeboru FC Heřmanice Slezská si připsali muži Slavoje v prvním přípravném zápase před novou sezónou, která se rozběhne už za dva týdny.

Zápas se hrál ve třicetistupňovém vedru a slepované sestavy obou týmů napovídaly, že jsou ještě v plném proudu dovolené, výlety a podobně. Ale nedá se nic dělat, začátek mistrovských soutěží je za dveřmi a tak už není kam couvat.

Na heřmanickém hřišti to nevypadalo, že by oba týmy dělily dvě soutěže a byli to hráči Slavoje, kteří se zhruba v 10. minutě po centru Davida Chautura a přesné hlavičce Honzy Pešla ujali vedení. Domácí dokázali do poločasu vyrovnat proměněným pokutovým kopem. Po změně stran byli domácí většinu času na míči, ale museli se mít na pozoru před brejky hráčů Slavoje. Heřmanicím se podařilo skóre převážit na svou stranu, když domácí útočník v souboji přetlačil gólmana Ondřeje Botura, ale na druhé straně dokázal srovnat právě z jednoho z brejků Marek Dychus. Zápas tak skončil remízou 2:2.

Další přípravné utkání čeká Slavoj v pátek 2. srpna na Čeladné. O přesném čase vás ještě budeme informovat.

FC Heřmanice Slezská – TJ Slavoj Rychvald 2:2 (1:1)
Branky Slavoje: Pešl Jan, Dychus

Sestava: Charvát (Botur) – Pešl Jiří, Marek, Franek, Brevčinský – Adamczyk, Andoniu, Nadhajský, Pešl Jan, Chautur – Dychus
Střídali: Drobík, Dzida