Související zápas

TJ Slavoj Rychvald
TJ VřesinaSlavoj
1:2
ne 1. 9. 2024 15:00 @ Vřesina - tráva, CANIS I.B třída mužů sk. B - 7. liga, 5. kolo

Góly v první a poslední minutě olemovaly výhru ve Vřesině

Zápas na půdě nevyzpytatelné Vřesiny zvládlo mužské áčko díky dvěma brankám, které si nemohly být časově vzdálenější – padly totiž v první a devadesáté minutě zápasu.

Prajzská Vřesina je v naší skupině I.B třídy druhým rokem a v tom prvním ze dvou vzájemných zápasů se Slavojem vytěžila celkem 4 body za výhru v Rychvaldě a domácí remízu. Ale ze třetího vzájemného utkání už odešli vítězně hráči Slavoje, kteří utkání rozhodli v samotném závěru a nedali tak domácím už prakticky žádnou příležitost znovu vyrovnat.

Hodnocení utkání z pohledu trenéra Daniela Staskeviče: „Do Vřesiny jsme přijeli s jasným cílem bodovat a to nejlépe za 3 body. Věděli jsme, že domácí budou chtít určitě odčinit vysokou porážku z minulého kola, a tak nás nečekalo nic jednoduchého. Úvod utkání nám vyšel na jedničku, když jsme se v 1. minutě ujali vedení po individuální akci Dzidy, který předložil luxusně míč před prázdnou bránu Chauturovi a ten otevřel skóre. V dalším průběhu poločasu jsme myslím byli opticky lepším týmem, ale už se nám nepodařilo navýšit náskok. Začátek druhé půle jsme otevřeli velkou šancí Chautura, kterou jsme ale bohužel neproměnili. Domácí začali více hrát a chodili do rychlých brejků. Bohužel, tak jako ve všech dosavadních zápasech, jsme si opět vyrovnávací branku na 1:1 dali sami po chybě po našem autovém vhazování. Poté jsme měli další dvě tři šance, které se neujaly, a tak jsme rozhodli až v samotném závěru v 90. minutě po výborné akci Chautura, který naservíroval míč Padychovi opět před prázdnou bránu a ten nezaváhal a strhl vedení na naši stranu. S výsledkem jsem samozřejmě spokojený, ale bohužel jsme se opět nevyvarovali individuálních chyb, které nás srážejí. Neudrželi jsme čisté konto, což mě také mrzí, ale převládají pozitiva ze zisku tří bodů. Vstup do sezóny nám vyšel a doufám, že budeme v podobném duchu pokračovat dál.“

TJ Vřesina – Slavoj Rychvald 1:2 (0:1)
Branky: 54. Pešek – 1. Chautur, 90. Padych

Sestava: Charvát – Gajda, Zalejský, Pešl Jiří – Adamczyk, Marek, Nadhajský (75. Padych), Brevčinský, Dzida – Chautur, Dychus

Náhradníci: Olšovský, Franek, Pešl Jan, Bulva, Padych, Botur