Související zápas

TJ Slavoj Rychvald
SlavojHrabová
3:1
so 24. 8. 2024 16:30 @ Slavoj Rychvald - tráva, CANIS I.B třída mužů sk. B - 7. liga, 4. kolo

Slavoj doma s Hrabovou naplno bodoval a vede neúplnou tabulku

Mužské áčko Slavoje i po třetím kole drží neporazitelnost, když si po remíze se Záblatím a výhře v Darkovicích připsalo další tři body po domácím vítězství nad Sokolem Hrabová. Se sedmi body tak Slavoj vede neúplnou tabulku I.B třídy sk. B, ve které však chybí dohrát nedohrané zápasy minulého kola, které byly přerušeny kvůli nepříznivému počasí.

V sobotním utkání se proti Slavoji postavil Sokol Hrabová – tým, se kterým Slavoj v obou loňských zápasech dokázal zvítězit, nicméně také tým, který v minulém kole doma převálcoval Petřkovice 6:1.

Hráči Slavoje do utkání vstoupili lépe, dařilo se jim držet míč na kopačkách a vytvořili si i několik gólových šancí – ty však zůstaly neproměněny. Přesto to byl nakonec Slavoj, který po brance produktivního Marka Dychuse šel po půlhodině hry do vedení a do přestávky tak navzdory občasné nespokojenosti trenéra Staskeviče odcházel s jednobrankovým vedením. Po změně stran se projevila známá bolest z posledních utkání, a to ospalý vstup do druhé půle, který nakonec Hrabová dokázala potrestat vyrovnávacím gólem. Slavoj naštěstí dokázal prakticky vzápětí odpovědět druhým gólem Dychuse a vítězství domácích stvrdil svou první letošní brankou David Chautur. Slavoj tak nadále zůstává letos neporažen a bude vyhlížet zápas ve Vřesině příští neděli.

Hodnocení utkání z pohledu trenéra Daniela Staskeviče: „Do dalšího domácího utkání jsme šli s jasným cílem získat tři body. V prvním poločase se nám dařila kombinační hra a celkově jsme soupeře přehráli, bohužel se nám podařilo vstřelit jen jednu branku po pěkné akci na trase Brevčinský, Chautur, Dychus. Druhý poločas jsme sice nastartovali šancí Chautura, ten ale neproměnil a od té doby jsme přestali hrát a soupeř začal více hrát na míči a vyústěním bylo srovnání z rohového kopu na 1:1. Naštěstí se nám podařilo rychle zareagovat a opět se dostat do vedení po brance Dychuse. Posléze se nám ještě podařilo přidat gól na 3:1 Chauturem, který odehrál dobrý zápas, i když jsme museli kvůli zranění Padycha při rozcvičce změnit posty některých hráčů. David ale velice mile překvapil a na hrotu útoku si s Markem Dychusem rozuměli. A tak je pozitivní samozřejmě vítězství, ale také zjištění, že máme alternaci do útoku. Vyhlížíme už další utkání ve Vřesině, které bude určitě hodně náročné, ale my budeme chtít opět předvést takový výkon, který nás dovede ke třem bodům. Soutěž letos vypadá hodně vyrovnaná, tak uvidíme, co nám přinese další utkání.“

Slavoj Rychvald – Sokol Hrabová 3:1 (1:0)
Branky: 26. a 65. Dychus, 81. Chautur – 63. Valigůra

Sestava: Charvát – Gajda (75. Pešl Jan), Zalejský, Pešl Jiří (75. Olšovský) – Adamczyk (90. Bulva), Marek, Andoniu, Brevčinský, Dzida – Chautur, Dychus

Náhradníci: Olšovský, Franek, Pešl Jan, Bulva, Žebrák Jan