Související zápasy

TJ Slavoj Rychvald

Dorost zůstává bez bodu, béčko utrpělo debakl s Vítkovicemi

Na povedenou sobotu mužského áčka se v neděli našim týmům navázat nepodařilo. Dorostenci nejprve dopoledne na dalekém výjezdu ve Městě Albrechticích podlehli místnímu týmu 1:7 a po poledni pak utrpělo ještě vyšší porážku naše mužské béčko, kterému mladíci z týmu Vítkovice „C“ nastříleli rovnou 11 branek.

První venkovní zápas nové sezóny mají za sebou dorostenci Slavoje, kteří se vydali na dalekou cestu do Města Albrechtice. Jak utkání dopadlo, zhodnotil vedoucí mužstva Petr Pyka: „Na cestu za nejvzdálenějším soupeřem naší soutěže jsme se vydali za časného rána. V týmu převládalo přesvědčení, že nás čeká zisk tří bodů a úvodních 20 minut tomuto přesvědčení dávalo za pravdu. Následovaly však tři naše hrubky a rázem jsme prohrávali 0:3. Naději na zvrat vykřesal ve 41. minutě výstavní trefou Ivan Sukhoivan, který snížil na 1:3. O poločasové přestávce v šatně zaznělo hromobití od trenéra Lavického, ale nebylo nic platné. V 50. minutě  jsme opět vyrobili chybu a dostali jsme čtvrtou branku. Poté už se náš tým sesypal jako domeček z karet. Dále není co hodnotit, je třeba rychle zapomenout a připravit se na příští neděli. Velký obdiv a poděkování zaslouží řidiči a fanoušci, kteří jeli s námi.“

Starší dorost:
Město Albrechtice – Slavoj Rychvald 7:1 (3:1)
Branka Slavoje: 41. Sukhoivan

Sestava: Martiník F. – Martiník M., Mestek, Dobřanský, Stark D., Karásek, Vnouček, Teichmann V., Sukhoivan, Krumpholz, Pyka K.
Náhradníci: Byrt, Gavron O., Jančar, Havlásek, Trmal, Grab, Kaluža

Lépe se bohužel nevedlo ani našim dorostencům v zápase s vítkovickými nadějemi, které nastupují ke svým domácím zápasům na hřišti v Hrabové pod hlavičkou Vítkovice „C“. Talentovaní mladíci partu našich hráčů, kteří si už chodí zahrát především pro radost z fotbalu, jasně přehráli a s chutí si zastříleli. Zápas zhodnotil jeden z vedoucích týmu, Viktor Skřížala: „V zápase s Vítkovicemi „C“ jsme od samého začátku tahali za kratší konec. Bohužel jsme zvolili špatnou taktiku a do zápasu jsme vletěli bez patřičného respektu, což Vítkovice potrestaly dvěma zásahy už do desáté minuty. Za stavu 5:0 o poločase náš tým odpadl jak fyzicky, tak psychicky a celý zápas už jsme jen dokopali. Nyní se musíme plně koncentrovat na utkání s nevyzpytatelným týmem Řepiště „B“ – doma si spravíme chuť a naše kapela začne opět vyhrávat!“