TJ Slavoj Rychvald
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn
menu
Klub
Informace o klubu
Akce na Slavoji
Členské příspěvky
Členská základna
Fotbalový areál
Ke stažení
Kontakty
Týmy
Tréninky a trenéři
Rozpis tréninků
Naši trenéři
Členské příspěvky
Partneři
Restaurace
Otevírací doba
Kontakty
Klub
Informace o klubu
Akce na Slavoji
Členské příspěvky
Členská základna
Fotbalový areál
Ke stažení
Kontakty
Týmy
Tréninky a trenéři
Rozpis tréninků
Naši trenéři
Členské příspěvky
Partneři
Restaurace
Otevírací doba
Kontakty
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn
Klub
Informace o klubu
Akce na Slavoji
Členské příspěvky
Členská základna
Fotbalový areál
Ke stažení
Kontakty
Týmy
Tréninky a trenéři
Rozpis tréninků
Naši trenéři
Členské příspěvky
Partneři
Restaurace
Otevírací doba
Kontakty
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn
Starší přípravka (U11)
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Starší přípravka (U11)
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
srpen 2023
úterý
29. 8.
Václavovice U11
Rychvald U11
út 29. 8. 2023 16:00
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 5. kolo
19:2
út 29. 8. 2023 16:00
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 5. kolo
září 2023
úterý
5. 9.
Rychvald U11
Heřmanice U11 "B"
út 5. 9. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 10. kolo
17:4
út 5. 9. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 10. kolo
pátek
8. 9.
Rychvald U11
Řepiště U11
pá 8. 9. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 6. kolo
19:0
pá 8. 9. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 6. kolo
čtvrtek
14. 9.
Vratimov U11
Rychvald U11
čt 14. 9. 2023 17:00
@
UT, tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 7. kolo
18:9
čt 14. 9. 2023 17:00
@
UT, tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 7. kolo
pátek
22. 9.
Rychvald U11
Třebovice U11
pá 22. 9. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 8. kolo
17:10
pá 22. 9. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 8. kolo
středa
27. 9.
Pustkovec U11
Rychvald U11
st 27. 9. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 9. kolo
7:5
st 27. 9. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 9. kolo
říjen 2023
pátek
6. 10.
Rychvald U11
Šenov U11
pá 6. 10. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 2. kolo
12:6
pá 6. 10. 2023 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 2. kolo
úterý
10. 10.
Baník Ostrava-dívky
Rychvald U11
út 10. 10. 2023 16:30
@
tráva Radvanice
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 3. kolo
13:7
út 10. 10. 2023 16:30
@
tráva Radvanice
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 3. kolo
pátek
20. 10.
Rychvald U11
Krásné Pole U11
pá 20. 10. 2023 16:00
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 4. kolo
5:4
pá 20. 10. 2023 16:00
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 4. kolo
pátek
27. 10.
Rychvald U11
VOLNO
pá 27. 10. 2023 16:00
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 1. kolo
– : –
pá 27. 10. 2023 16:00
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 1. kolo
pondělí
30. 10.
Slovan Ostrava U11
Rychvald U11
po 30. 10. 2023 15:00
@
tráva Slovan
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 11. kolo
6:5
po 30. 10. 2023 15:00
@
tráva Slovan
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 11. kolo
duben 2024
středa
3. 4.
Třebovice U11
Rychvald U11
st 3. 4. 2024 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 19. kolo
4:18
st 3. 4. 2024 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 19. kolo
středa
10. 4.
Řepiště U11
Rychvald U11
st 10. 4. 2024 15:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 17. kolo
6:8
st 10. 4. 2024 15:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 17. kolo
pátek
19. 4.
Rychvald U11
Vratimov U11
pá 19. 4. 2024 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 18. kolo
16:3
pá 19. 4. 2024 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 18. kolo
pátek
26. 4.
Rychvald U11
Václavovice U11
pá 26. 4. 2024 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 16. kolo
4:15
pá 26. 4. 2024 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 16. kolo
květen 2024
pátek
3. 5.
Rychvald U11
Pustkovec U11
pá 3. 5. 2024 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 20. kolo
7:8
pá 3. 5. 2024 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 20. kolo
čtvrtek
9. 5.
Heřmanice U11 "B"
Rychvald U11
včera v 16:00
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 21. kolo
5:3
včera v 16:00
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 21. kolo
sobota
18. 5.
VOLNO
Rychvald U11
so 18. 5. 2024 16:00
@
-
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 12. kolo
– : –
so 18. 5. 2024 16:00
@
-
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 12. kolo
středa
22. 5.
Šenov U11
Rychvald U11
st 22. 5. 2024 17:00
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 13. kolo
– : –
st 22. 5. 2024 17:00
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 13. kolo
pátek
31. 5.
Rychvald U11
Baník Ostrava-dívky
pá 31. 5. 2024 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 14. kolo
– : –
pá 31. 5. 2024 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 14. kolo
červen 2024
středa
5. 6.
Krásné Pole U11
Rychvald U11
st 5. 6. 2024 16:00
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 15. kolo
– : –
st 5. 6. 2024 16:00
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 15. kolo
pátek
14. 6.
Rychvald U11
Slovan Ostrava U11
pá 14. 6. 2024 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 22. kolo
– : –
pá 14. 6. 2024 16:30
@
tráva
,
MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml), 22. kolo