TJ Slavoj Rychvald
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn
menu
Klub
Informace o klubu
Akce na Slavoji
Členské příspěvky
Členská základna
Fotbalový areál
Ke stažení
Kontakty
Týmy
Tréninky a trenéři
Rozpis tréninků
Naši trenéři
Členské příspěvky
Partneři
Restaurace
Otevírací doba
Kontakty
Klub
Informace o klubu
Akce na Slavoji
Členské příspěvky
Členská základna
Fotbalový areál
Ke stažení
Kontakty
Týmy
Tréninky a trenéři
Rozpis tréninků
Naši trenéři
Členské příspěvky
Partneři
Restaurace
Otevírací doba
Kontakty
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn
Klub
Informace o klubu
Akce na Slavoji
Členské příspěvky
Členská základna
Fotbalový areál
Ke stažení
Kontakty
Týmy
Tréninky a trenéři
Rozpis tréninků
Naši trenéři
Členské příspěvky
Partneři
Restaurace
Otevírací doba
Kontakty
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
Twitter
YouTube
LinkedIn
Starší dorost (U19)
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Starší dorost (U19)
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
srpen 2023
neděle
20. 8.
Slavoj Rychvald
Raduň
ne 20. 8. 2023 13:30
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 3. kolo
1:1
ne 20. 8. 2023 13:30
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 3. kolo
sobota
26. 8.
Dolní Benešov
Slavoj Rychvald
so 26. 8. 2023 14:00
@
Zábřeh - tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 4. kolo
7:1
so 26. 8. 2023 14:00
@
Zábřeh - tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 4. kolo
září 2023
neděle
3. 9.
Slavoj Rychvald
Bolatice
ne 3. 9. 2023 13:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 5. kolo
1:1
ne 3. 9. 2023 13:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 5. kolo
sobota
9. 9.
FC Vřesina
Slavoj Rychvald
so 9. 9. 2023 13:30
@
Vřesina - tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 6. kolo
1:0
so 9. 9. 2023 13:30
@
Vřesina - tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 6. kolo
neděle
17. 9.
Slavoj Rychvald
Velké Heraltice
ne 17. 9. 2023 12:30
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 7. kolo
3:0
ne 17. 9. 2023 12:30
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 7. kolo
sobota
23. 9.
Bohumín
Slavoj Rychvald
so 23. 9. 2023 10:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 8. kolo
5:1
so 23. 9. 2023 10:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 8. kolo
říjen 2023
neděle
1. 10.
Slavoj Rychvald
Heřmanice
ne 1. 10. 2023 12:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 9. kolo
3:2
ne 1. 10. 2023 12:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 9. kolo
neděle
8. 10.
Inter. Petrovice
Slavoj Rychvald
ne 8. 10. 2023 12:30
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 10. kolo
3:0
ne 8. 10. 2023 12:30
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 10. kolo
neděle
15. 10.
Slavoj Rychvald
1. FC Poruba B
ne 15. 10. 2023 12:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 11. kolo
2:0
ne 15. 10. 2023 12:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 11. kolo
neděle
22. 10.
Slavoj Rychvald
Slavia Orlová
ne 22. 10. 2023 11:30
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 12. kolo
1:3
ne 22. 10. 2023 11:30
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 12. kolo
neděle
29. 10.
Řepiště
Slavoj Rychvald
ne 29. 10. 2023 10:00
@
UT Vratimov
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 13. kolo
5:0
ne 29. 10. 2023 10:00
@
UT Vratimov
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 13. kolo
listopad 2023
neděle
12. 11.
Slavoj Rychvald
Malé Hoštice
ne 12. 11. 2023 10:00
@
UT Orlová
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 1. kolo
1:7
ne 12. 11. 2023 10:00
@
UT Orlová
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 1. kolo
březen 2024
neděle
24. 3.
Malé Hoštice
Slavoj Rychvald
ne 24. 3. 2024 15:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 14. kolo
4:1
ne 24. 3. 2024 15:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 14. kolo
duben 2024
sobota
6. 4.
Raduň
Slavoj Rychvald
so 6. 4. 2024 12:30
@
Skřipov - tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 16. kolo
9:1
so 6. 4. 2024 12:30
@
Skřipov - tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 16. kolo
neděle
14. 4.
Slavoj Rychvald
Dolní Benešov
ne 14. 4. 2024 13:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 17. kolo
2:3
ne 14. 4. 2024 13:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 17. kolo
neděle
21. 4.
Bolatice
Slavoj Rychvald
ne 21. 4. 2024 13:30
@
tráva B
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 18. kolo
3:1
ne 21. 4. 2024 13:30
@
tráva B
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 18. kolo
neděle
28. 4.
Slavoj Rychvald
FC Vřesina
ne 28. 4. 2024 13:30
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 19. kolo
2:1
ne 28. 4. 2024 13:30
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 19. kolo
květen 2024
neděle
5. 5.
Velké Heraltice
Slavoj Rychvald
ne 5. 5. 2024 15:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 20. kolo
2:0
ne 5. 5. 2024 15:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 20. kolo
neděle
12. 5.
Slavoj Rychvald
Bohumín
ne 12. 5. 2024 14:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 21. kolo
– : –
ne 12. 5. 2024 14:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 21. kolo
neděle
19. 5.
Heřmanice
Slavoj Rychvald
ne 19. 5. 2024 14:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 22. kolo
– : –
ne 19. 5. 2024 14:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 22. kolo
neděle
26. 5.
Slavoj Rychvald
Inter. Petrovice
ne 26. 5. 2024 14:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 23. kolo
– : –
ne 26. 5. 2024 14:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 23. kolo
červen 2024
neděle
2. 6.
1. FC Poruba B
Slavoj Rychvald
ne 2. 6. 2024 10:00
@
tráva Sareza Poruba
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 24. kolo
– : –
ne 2. 6. 2024 10:00
@
tráva Sareza Poruba
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 24. kolo
neděle
9. 6.
Slavia Orlová
Slavoj Rychvald
ne 9. 6. 2024 10:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 25. kolo
– : –
ne 9. 6. 2024 10:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 25. kolo
neděle
16. 6.
Slavoj Rychvald
Řepiště
ne 16. 6. 2024 14:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 26. kolo
– : –
ne 16. 6. 2024 14:00
@
tráva
,
DASYN Krajská soutěž dorost sk. A, 26. kolo