MichálkoviceSlavoj
1:14
so 31. 8. 2024 10:00 @ tráva, Městský přebor starší žáci (roč.10-11), 5. kolo

Starší žáci vletěli do nové sezóny čtrnáctibrankovou kanonádou

Dnes do nového soutěžního ročníku vstoupili naši starší žáci, pro které letošní sezóna přináší velkou změnu – hrát totiž budou na celé hřiště klasicky s 11 hráči. V prvním zápase se s novinkou popasovali na výbornou, když rozstříleli sousední Michálkovice 14:1.

Sobotní brankové hody pro nás zhodnotil trenér starších žáků Vladimír Stark: „První zápas v sezóně a zároveň první zápas na velkém hřišti jsme odehráli dnes na půdě Michálkovic. I když jsme vzhledem k prázdninám a dovoleným neměli čas na nějakou velkou přípravu, kluci do soupeře hned vletěli a v 10. minutě jsme vedli 1:0. Do přestávky jsme provedli pár změn na některých postech v sestavě a kluci si vedli skvěle, což znamenalo poločasové vedení 6:0. Po změně stran kluci ještě prvních 15 minut hráli pohledný fotbal a přidali jsme další branky, ale bohužel poté už si všichni kluci chtěli dát gól, přestali hrát, co jsme si řekli, a dělali chyby. Po jedné z nich, kdy nám jeden ze soupeřů utekl a šel sám na branku, jej náš obránce zfauloval a dostal červenou kartu. Z následného přímého kopu navíc soupeř vstřelil svou jedinou branku. Nakonec jsme tak zvítězili v poměru 14:1. Na závěr bych chtěl poděkovat za výpomoc i dvěma mladším žákům, Matějům Swedovi a Vzatkovi.“

Slavia Michálkovice – Slavoj Rychvald 1:14 (0:6)
Branky Slavoje: Gavron L. 4, Parma 2, Szweda 2, Trmal, Jahodář, Ptáček, Teichmann J., Šodek, Vzatek M.