Příprava s Loukami se nepovedla, zítra čekají Kateřinice

Ve slunečném počasí se minulou neděli utkali naši muži na umělé trávě v Karviné s týmem Lokomotivy Louky. Tentokrát však neodehráli příliš povedený zápas a soupeři z karvinského okresního přeboru darovali výhru 3:2.

Hodnocení utkání očima trenéra Daniela Staskeviče: „Dnešní utkání bylo hned od začátku poznamenáno spoustou absencí, ať už ze zdravotních důvodů nebo kvůli pracovním povinnostem kluků. I tak jsme díky širokému kádru postavili do utkání 15 hráčů. Kluci dostali po soustředění 3 dny volna, ve čtvrtek byl trénink na umělce na Bazalech a proto jsem doufal, že budeme mít po relativně volnějším týdnu hlad po fotbale. Opak byl ale pravdou a 1. poločas jsme neodehráli vůbec dobře. Spousta nepřesností a chyb v přechodu do útočné fáze nás stály dvě inkasované branky. V závěru první půle snížil krásnou střelou ze 30 metrů Lukas Andoniu, který se poslední zápasy jeví velice dobře. Druhý poločas jsme začali beze změn, hra se lehce zlepšila a dokázali jsme si vytvořit i spoustu gólových šancí, ale naší nepozorností jsme soupeře opět pustili do dvougólového vedení. Na 2:3 z našeho pohledu pak ještě snížil Miroslav Nadhajský, který po návratu nastoupil k prvnímu utkání a až si osvojí způsob a styl hry, který se snažíme praktikovat, bude určitě platným hráčem. Objektivně ale nejsem s dnešním utkáním spokojený. Dnes to nebyl výkon, se kterým bychom mohli být v soutěži spokojeni.“

V neděli 10.3. čeká Slavoj předposlední z přípravných zápasů – od 15:00 se představí na umělé trávě ve Vratimově proti účastníkovi novojičínského okresního přeboru, Kateřinicím.

Slavoj Rychvald – Lokomotiva Louky 2:3 (1:2)
Branky Slavoje: Andoniu, Nadhajský

Sestava: Botur – Gajda (55. Ondračka), Zalejský, Pešl Jiří, Andoniu (70. Žebrák), Míček (55. Valigura), Kuzník (55. Drobík), Chautur, Nadhajský, Dychus, Manďák